MUĞLA KÖYCEĞİZ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yerel Projeler Değerlendirme ve Mesleki ve Teknik Eğitim ve Yönlendirme Çalışmaları toplantısı gerçekleştirildi.

Yerel Projeler Değerlendirme ve Mesleki ve Teknik Eğitim ve Yönlendirme Çalışmaları toplantısı gerçekleştirildi.

   Muğla İl Milli Eğitim Müdürlüğünün halen yürütmekte olduğu “Muğla Öğretmeniyle ve Velisiyle Görüşüyor Projesi”, “Ortaöğretimde Devamsızlığı Azaltma Projesi” ve “Beyaz Bayrak Projesi” kapsamında yapılmakta olan çalışmalar ile “Mesleki ve Teknik Eğitim Tanıtımı ve Yönlendirilmesi Çalışmaları” konulu toplantı Köyceğiz İlçe Milli Eğitim Müdürü Fazıl KARABAĞ, Şube Müdürleri Ali Toprak ve Gönül FIRAT ile lise okul müdürlerinin katılımıyla gerçekleştirildi.
   “Muğla Öğretmeniyle ve Velisiyle Görüşüyor Projesi”,  “Ortaöğretimde Devamsızlığı Azaltma Projesi” ve “Beyaz Bayrak Projesi” ile ilgili yapılması gereken çalışmalara daha fazla hassasiyet gösterilmesi ve projelerin hedeflerine yönelik olarak çalışmaların aksamadan yürütülmesi hususlarına vurgu yapan Milli Eğitim Müdürü Fazıl KARABAĞ,  “Beyaz Bayrak Projesi ”ne katılımın artması konusuna gereken önemin verilmesini belirtti.  Şube Müdürü Gönül FIRAT’ın mesleki ve teknik eğitimin tanıtımı ve yönlendirilmesi çalışmaları ve bu kapsamda Bakanlığımızca açılan “Mesleğim Hayatım Portali” hakkında okul müdürlerine bilgi vermesinin ardından toplantı sona erdi.

06-03-201906-03-201906-03-2019

Hükümet Konağı, Köyceğiz / MUĞLA - 0 (252) 262 4863, 0 (252) 262 1761, Cep Tel 0 551 448 7085

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.