MUĞLA KÖYCEĞİZ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yeni Milli Eğitim Müdürü Görevine Başladı!

Müdürlük Makamına İ.M.K.B.  Y.B.O.  Öğrencisi  Öznur  Çelik Oturdu
Yeni Milli Eğitim Müdürü Görevine Başladı!

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri çerçevesinde yapılan makam ziyaretleri kapsamında Milli Eğitim Müdürlüğünü ziyaret eden İ.M.K.B. Y.B.O.  idareci ve öğretmenleri  Milli Eğitim Müdürü Fazıl Karabağ tarafından sıcak ve içten bir şekilde kabul edildi.

 Milli Eğitim Müdürümüz Fazıl Karabağ  günün anlam ve önemini ifade ederken bu bayramın, Ulu Önder Atatürk’ün çocuklara armağanı olduğunu ve dünya ülkelerine örnek olacak bir uygulama olduğunu bu uygulamanın geleceğin teminatı olan çocuklara verilen değerin bir ifadesi olarak görülmesi gerektiğini, çocuklarımızın, gençlerimizin bu bilinçle yetiştirilmeleri halinde ülke ve millet geleceğimizin daha emin ellerde yükseleceğini ifade etti. İlçemizde akademik başarının her geçen yıl yükseldiğini,bu yıl il genelinde başarılı 900 öğrencimizin il dışındaki okulları tercih ettiğini ve ortalamanın 380 puan civarında olduğunu, ilimize dışarıdan gelen öğrencilerin ise bu sayının ancak beşte biri olduğunu belirterek başarılı öğrencilerimizin öncelikle ilçemiz okullarını daha sonra da il genelindeki okulları tercih ederek Muğla ilinin akademik alandaki başarısının daha üst seviyelere çekilebileceğini belirtti. Bu kısa konuşmadan sonra öğrenciler tarafından Karabağ’a çiçek takdimi yapıldı. Müdürlük makamına İ.M.K.B.  Y.B.O.  öğrencisi  Öznur  Çelik oturdu. Çelik: Temsilen de olsa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünden sorumlu bir makamda olmanın hem gurur hem de onur verici olduğunu,aynı zamanda sorumluluk açısından zorlayıcı bir özelliği bulunduğunu dile getirdi.

           Genç, dinamik bir o kadar da azimli ve kararlı görünen geleceğin parlak değeri Öznur Çelik eğitimde karşılaşılan sorunlara değinerek  ilçemizde fiziki yapı olarak, öğretmen kadrosu olarak  çok büyük problem bulunmadığını ancak sportif alanlar ve sosyal  aktivitelere daha fazla önem verilmesi gerektiğini ve bu konuda çaba harcanacağını, öğretmenlerin yeni öğretim yöntemlerini benimsemesinin ve gelişen teknolojiye ayak uydurmalarının başarıya olumlu yansıyacağını, yetiştirme kurslarının daha verimli hale gelmesi için veli katkısı ve bu uygulamanın faydasına inanması ve inandırılması gerektiğini söyledi. Bu vesileyle tüm yönetici, öğretmen ve öğrencilere başarılar dileğiyle makam ziyareti sona erdi. Milli Eğitim Müdürü Fazıl Karabağ, makam ziyaretine katılan öğrencileri zamanı iyi kullanmaları dileğiyle kol saati ile ödüllendirdi.

Yeni Milli Eğitim Müdürü Göreve Başladı 2015sbYeni Milli Eğitim Müdürü Göreve Başladı 2015sbYeni Milli Eğitim Müdürü Göreve Başladı 2015sbYeni Milli Eğitim Müdürü Göreve Başladı 2015sbYeni Milli Eğitim Müdürü Göreve Başladı 2015sbYeni Milli Eğitim Müdürü Göreve Başladı 2015sbYeni Milli Eğitim Müdürü Göreve Başladı 2015sbYeni Milli Eğitim Müdürü Göreve Başladı 2015sbYeni Milli Eğitim Müdürü Göreve Başladı 2015sbYeni Milli Eğitim Müdürü Göreve Başladı 2015sbYeni Milli Eğitim Müdürü Göreve Başladı 2015sbYeni Milli Eğitim Müdürü Göreve Başladı 2015sbYeni Milli Eğitim Müdürü Göreve Başladı 2015sbYeni Milli Eğitim Müdürü Göreve Başladı 2015sbYeni Milli Eğitim Müdürü Göreve Başladı 2015sbYeni Milli Eğitim Müdürü Göreve Başladı 2015sbYeni Milli Eğitim Müdürü Göreve Başladı 2015sb

Hükümet Konağı, Köyceğiz / MUĞLA - 0 (252) 262 4863, 0 (252) 262 1761, Cep Tel 0 551 448 7085

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.