MUĞLA KÖYCEĞİZ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Turuncuyla Tutun Hayata"

"Turuncuyla Tutun Hayata"

   30-11-2018

   Köyceğiz Şehit Ömer Halisdemir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencilerinin işbirliğiyle LÖSEV’e narenciye gönderildi. 
Kültür Edebiyat Kulübü ile Yabancı Diller Kulübünün birlikte yürüttüğü “Turuncuyla Tutun Hayata” adlı toplum hizmeti kapsamında okul öğrencilerinin desteğiyle 144 kilo narenciye toplandı. Toplanan narenciyeler vakfa gönderildi.
  Okul müdürü Reşat Yaşar; “Lösemili çocuklar, bağışıklıkları düşük olduğundan çabuk hastalanabiliyorlar. C vitamini deposu olan mandalina ve portakal bölgemizde bol miktarda yetişiyor. Bizler de onlara bu şekilde yardımcı olmak istedik. Amacımız lösemili çocuklarımıza elimizden geldiğince destek olmak ve öğrencilerimize yardımseverlik, paylaşma, empati değerlerini kazandırarak onlarda söz konusu çocuklarla ilgili farkındalık oluşturmaktır. Kulüp faaliyetimizde emeği geçen öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ediyorum.” dedi. 

Hükümet Konağı, Köyceğiz / MUĞLA - 0 (252) 262 4863, 0 (252) 262 1761, Cep Tel 0 551 448 7085

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.