MUĞLA KÖYCEĞİZ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Akademik Başarı İzleme Değerlendirme" toplantısı gerçekleştirildi

"Akademik Başarı İzleme Değerlendirme"  toplantısı gerçekleştirildi

   Köyceğiz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Konferans Salonu’nda Akademik Başarı İzleme Değerlendirme (ABİD)Toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıya Milli Eğitim Müdürü Fazıl KARABAĞ, Şube Müdürleri Ali TOPRAK ve Gönül FIRAT ile Ortaokul Müdürleri ve Ortaokul Rehber Öğretmenleri katıldı.
   Bu eğitim-öğretim yılı içerisinde yapılan 1. Kazanım Değerlendirme Sınavı ile geçen sene gerçekleştirilen LGS sınavlarına ilişkin İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından hazırlanan tüm ilçelere ait analizlerin Ortaokul Müdürleri ve Rehber Öğretmenleri ile paylaşılmasının ardından, Milli Eğitim Müdürü Fazıl KARABAĞ, bundan sonra yapılacak KDS ve tüm benzeri sınavlarda gerekli önlemlerin alınmasının öneminden bahsetti. Bunun yanında okullarda devam eden Destekleme ve Yetiştirme Kurslarının verim ve etkinliğinin arttırılması konusunda daha hassas davranılmasını isteyen  Milli Eğitim Müdürü Fazıl KARABAĞ, Akademik Başarı İzleme Değerlendirme Çalışması kapsamında İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından hazırlanan Eylem Planı’na gereken ciddiyetin verilmesi ve gerekli çalışmaların zamanında verimli bir şekilde gerçekleştirilmesi konusunda isteklerini okul müdürleri ile paylaşmasının ardından toplantı sona erdi.

08-03-201908-03-201908-03-201908-03-2019

Hükümet Konağı, Köyceğiz / MUĞLA - 0 (252) 262 4863, 0 (252) 262 1761, Cep Tel 0 551 448 7085

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.