MUĞLA KÖYCEĞİZ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürü Fazıl Karabağ´ın Yıl Sonu Mesajı

2015-2016 Eğitim-Öğretim Yılı
Milli Eğitim Müdürü Fazıl Karabağ´ın Yıl Sonu Mesajı

        Eğitim camiamızın değerli yöneticileri,  öğretmen arkadaşlarım, saygıdeğer veliler ve sevgili öğrenciler;
  Tüm Türkiye´de olduğu gibi Köyceğiz’de de karne heyecanı yaşanıyor. 2015-2016 Eğitim-Öğretim yılı 17 Haziran 2016 Cuma günü öğrencimizin karnelerini almasıyla sona erdi. Öğrencilerimiz yoğun bir okul dönemi sonunda tatile girecekler. Bu tatil öğrencilerimizin dinlenmeleri, oyun oynamaları, daha fazla kitap okumaları, sevdikleriyle birlikte zaman geçirmeleri için önemli bir fırsat olacaktır.
    Sevgili Öğrenciler, bütün bir yılın yorgunluğunu tatillerde atmak en büyük hakkınızdır. Ancak unutmayınız ki dinlenmek sadece boşa vakit geçirmek demek değildir. Mutlaka bir tatil programı hazırlamalı, ders çalışmayı da ihmal etmemelisiniz.
   Değerli Öğretmenler, öğrencilerimizin ilerlemelerinde ve başarılı olmalarında önlerinde bir rehber olarak daima yol gösterdiğiniz, onları kendi evladınız gibi sevgi ve şefkat eliyle eğittiğiniz için ne kadar övünseniz ve mutlu olsanız yine de azdır.
     Sayın Veliler, sizlerin eğitim öğretim sürecine aktif katılımınız, öğrencilerimizi hem sosyal hayatta hem de okul hayatında daha başarılı kılacaktır. Çocuğunuzu tanımaya, onun yeterli ve yetersiz yönlerini objektif olarak değerlendirmeye çalışın. Çocuklarımız bizlerin en kıymetli varlıklarıdır. Onların ruh ve beden sağlığı içinde başarılı bir eğitim görmeleri hepimizin ortak hedefidir. Başarılı çocuklarımızla gurur duyarken, akademik anlamda desteğe ihtiyaç duyan çocuklarımıza sert ve kaba davranışlarda bulunmayalım.
    En samimi duygu ve düşüncelerle tüm öğrencilerimizi, öğretmen ve velilerimizi kutluyor, iyi tatiller diliyorum.

   Fazıl KARABAĞ
 Milli Eğitim Müdürü 

                                                     
                                     

Hükümet Konağı, Köyceğiz / MUĞLA - 0 (252) 262 4863, 0 (252) 262 1761, Cep Tel 0 551 448 7085

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.