MUĞLA KÖYCEĞİZ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürü Fazıl KARABAĞ´ın Yıl Sonu Mesajı:

Milli Eğitim Müdürü Fazıl KARABAĞ´ın Yıl Sonu Mesajı:

2014-2015 Eğitim-Öğretim yılı sonunda,  6.724 öğrencimiz karnelerini almasıyla birlikte tatile girmiştir.
            Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızı yetiştirerek kutsal bir görevi yerine getiren, Eğitim sistemimizin hedefleri doğrultusunda milletimize, ülkemize, insanlığa yararlı bireyler yetiştirmede her türlü özveride bulunan öğretmen arkadaşlarımı emeklerinden dolayı teşekkür ederim..
 Sevgili Öğrencilerimiz,
Eğitim öğretiminizde bir yılı daha tamamlayarak karnelerinizi aldınız. Bu eğitim  öğretim  yılında  gösterdiğiniz gayretlerinizden dolayı sizleri içtenlikle kutluyorum. Ailenize, arkadaşlarınıza ve kendinize zaman ayırarak tatilinizi daha faydalı geçirmenizi temenni ederim. Tatilinizde dinlenmekle beraber düzenli kitap okumayı ihmal etmemelisiniz.

Değerli Anne ve Babalar,
Öğrencinizin karnesinde  yer alan notlar ne olursa olsun, çocuklarınızın düşünce ve isteklerini dinlemek onlara  hoşgörü, sevgi ve sabırla yaklaşmak,  sizi ve çocuklarınızı mutlu edecek sonuca ulaştıracaktır.. Çocuklarınızla yakından ilgilenerek onlara gereken desteği ve güveni verdiğiniz ölçüde, onların daha başarılı olacaklarını rahatlıkla göreceksiniz. Tatil; çocuklarınızla daha fazla vakit geçirerek, onlarla sohbet ederek, duygu ve düşüncelerinizi paylaşmak için iyi bir fırsat olacaktır.

Kıymetli Öğretmen Arkadaşlarım,
Eğitim öğretim sınıfta gerçekleşir. Bu sınıfın lideri de sizlersiniz. Dolayısıyla; eğitim camiası içerisinde en büyük pay ve başarı size aittir. Bu eğitim öğretim yılı boyunca, bazen kendinizden, bazen de ailenizden fedakârlıklar göstererek İlçemiz eğitimine sağladığınız katkılardan dolayı sizleri tebrik ediyorum.

Değerli İdareci Arkadaşlarım,
“Okul, Müdürü kadar okuldur”. İlçemiz okul müdürlerini, okullarında gerçekleşen öğrenmeye liderlik etmelerindeki ve  öğrenme ortamlarını güçlendirmeye, güzelleştirmeye yönelik gayretli çalışmalarından dolayı kutluyorum.

Bu vesile ile, ilçemizin eğitimi için her türlü desteği veren başta Kaymakamımız Sayın Gürkan DEMİRKALE’ ye, okullarımızdaki tüm yönetici, öğretmen ve diğer personelimize,  okul aile birliği yönetici ve üyelerine, velilerimize teşekkür ediyor; Öğretmen ve öğrencilerimizin sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir tatil geçirmelerini diliyorum.

  Fazıl KARABAĞ
Milli Eğitim Müdürü 

 

Hükümet Konağı, Köyceğiz / MUĞLA - 0 (252) 262 4863, 0 (252) 262 1761, Cep Tel 0 551 448 7085

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.