MUĞLA KÖYCEĞİZ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürü Fazıl Karabağ´ın Yarı Yıl Mesajı

Milli Eğitim Müdürü Fazıl Karabağ´ın Yarı Yıl Mesajı

    Saygıdeğer meslektaşlarım, kıymetli veliler ve sevgili öğrenciler;

    Köyceğiz İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı resmi ve özel öğretim kurumlarında 15 Eylül 2014 tarihinde başlayarak, 23 Ocak 2015 tarihinde sona eren 2014-2015 eğitim-öğretim yılı birinci döneminin sonuna gelmiş bulunmaktayız. Geride bıraktığımız bu süreç ilçemiz eğitim ve öğretim faaliyetleri açısından oldukça başarılı bir dönem olmuştur. Önümüzdeki dönemde bu başarıyı daha ileriye taşımak yeni hedefimiz olacaktır. Her eğitim-öğretim yılında olduğu gibi bu dönemde de bütün okul müdürlerimiz, öğretmenlerimiz, anne-babalar, çocuklarımızın yarınlara daha iyi, daha bilgili, daha donanımlı hazırlanmaları için ellerinden gelen gayret ve fedakârlığı gösterdiler. Bu başarılı ve huzur dolu dönemin yaşanmasına katkıda bulunan başta eğitim camiamızın değerli yöneticilerine, kıymetli öğretmenlerimize, saygıdeğer velilerimiz ile sevgili öğrencilerimize, bizlere destek olan hayırseverlere ve eğitim gönüllülerine teşekkürlerimi sunuyorum.
   Karne almış olan bütün çocuklarımız bizim için başarılıdır. Bir kısım öğrenciler için sevinç ve gurur kaynağı olan bu gün, bazı öğrenciler için ise  kaygı sebebi olabilmektedir. Bu noktada, kıymetli velilerimizden tek ricam çocuklarımıza sahip çıkmalarıdır. Unutmayalım ki; çocuklarımız bizlerin en kıymetli varlıkları, geleceğimizin teminatlarıdır. Onların ruh ve beden sağlığı içinde başarılı bir eğitim görmeleri hepimizin ortak hedefidir.  Sizlerin eğitim-öğretim sürecine aktif katılımınız, öğrencilerimizi hem sosyal hayatta hem de eğitim hayatında daha başarılı kılacaktır. Kırık notun her zaman düzeltilebileceği, fakat kırılan kalbin düzeltilmesinin ise çok daha zor olacağı anlayışı ile onlara yaklaşarak destek olmanızı temenni ediyorum. Ayrıca, sevgili öğrencilerimizin de önümüzdeki tatil dönemini en iyi şekilde değerlendirmenin gayreti içerisinde olacakları inancındayım.
   Bu duygu ve düşüncelerle, tüm öğrencilerimize iyi tatiller dilerken, ilçemiz eğitim kalitesinin yükseltilmesi ve başarı seviyesinin artırılmasında göstermiş oldukları gayretli ve özverili çalışmalarından dolayı kıymetli yöneticilerimize, öğretmenlerimize ve eğitim camiasında görev alan tüm personele başarılı ve sağlıklı bir yıl diliyor, saygılar sunuyorum.
   Fazıl KARABAĞ
Milli Eğitim Müdürü 

 

Hükümet Konağı, Köyceğiz / MUĞLA - 0 (252) 262 4863, 0 (252) 262 1761, Cep Tel 0 551 448 7085

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.