MUĞLA KÖYCEĞİZ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürü Fazıl KARABAĞ´ın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlama Mesajı

Milli Eğitim Müdürü Fazıl KARABAĞ´ın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlama Mesajı

    Bu gün Cumhuriyetimizin 93. kuruluş yıl dönümüdür. Milli ve önemli günde, Türkiye Cumhuriyeti´nin bugünlere kolay gelmediğini, atalarımızın bizlere emanet ettikleri bu topraklar uğruna yüz binlerce şehit verildiğini ve bir o kadar da gazimizin bulunduğunu bir kez daha hatırlamalı ve özellikle geleceğimizin teminatı olan yavrularımızın da öğrenmesini sağlamak bizlerin görev ve sorumluluğundadır.
    Gözümüzden bile sakındığımız vatanımızın birliği ve milletimizin bağımsızlığı uğruna kanla kazanılmış bu anlamlı zaferin yıldönümünde, şehitlerimizden gelen bu güçle, milletçe birliğimizi ve beraberliğimizi en üst seviyeye çıkaracağımızdan hiç şüphemiz yoktur.
   Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal başta olmak üzere, bu toprakları bizlere vatan kılan tüm gazilerimizi, şehitlerimizi ve çok değil 15 Temmuz gecesi bağımsızlığımıza ve Cumhuriyetimize kast eden, hain darbe girişiminin başarısızlıkla sonuçlanmasını sağlayan, tek derdi millet ve bayrak sevdalısı olan Asil Türk Milleti´nin tüm şehitlerini rahmetle ve minnetle yâd ediyorum. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız sonsuza dek kutlu olsun.

                                                                                  Fazıl KARABAĞ
                                                                                 Milli Eğitim Müdürü 

Yeni Mahalle, Boran Sk. No 1, 48800 Köyceğiz / MUĞLA - 0 (252) 262 4863, 0 (252) 262 1761, Cep Tel 0 551 448 7085

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.