MUĞLA KÖYCEĞİZ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürü Fazıl KARABAĞ´ın 2016 YGS Mesajı

Geleceğimizin mimarı değerli öğrencilerimizin, büyük bir azim ve çabayla hazırlandıkları Yükseköğretime Giriş Sınavında (YGS) başarılı olacaklarına inanıyorum.
Milli Eğitim Müdürü Fazıl KARABAĞ´ın 2016 YGS Mesajı

 

   

    Sevgili öğrencilerim; biliyorum ki sizler elinizden gelenin en iyisini yapabilmek için hazırlandınız. Geriye kalan, başarının sizin elinizde olduğuna inanarak kendinize güvenmeniz ve sınava bu düşünce ile girmenizdir. Sınav esnasında ise ne kadar rahat olursanız, bilgi birikiminizi ve yorum gücünüzü daha rahat kullanırsınız. 
  Kıymetli veliler; hiçbir sınav ve alınacak sonucun, çocuklarınızın gözünüzdeki ve gönlünüzdeki yerini değiştirmeyeceğine inanıyorum. Çocuklarınızı hiçbir zaman başkalarıyla kıyaslamayın. Çocuğunuzun sınav öncesi dönemde en önemli gereksinimleri; huzurlu, sakin, mutlu bir ortam, sevgi, destek, güven ve cesarettir.
   Milli Eğitim Eğitim Müdürlüğü ve tüm çalışanları adına; 13 Mart 2016 Pazar günü yapılacak YGS de tüm öğrencilerimize başarılar diliyor, onları yetiştirmek ve geleceğe hazırlamak için büyük emek harcayan tüm öğretmenlerimize, anne babalara ve katkıda bulunan herkese teşekkür ediyorum.

  Fazıl KARABAĞ
Milli Eğitim Müdürü 

Hükümet Konağı, Köyceğiz / MUĞLA - 0 (252) 262 4863, 0 (252) 262 1761, Cep Tel 0 551 448 7085

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.