MUĞLA KÖYCEĞİZ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürü Fazıl Karabağ ın TEOG Sınav Mesajı

29-30 Nisan 2015 tarihlerinde yapılacak olan Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) Sınavı
  Milli Eğitim Müdürü Fazıl Karabağ ın TEOG Sınav Mesajı

      Milli Eğitim Müdürü Fazıl Karabağ, 29-30 Nisan 2015 tarihlerinde yapılacak olan Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) Sınavı dolayısıyla mesaj yayınladı.

    Karabağ, “Çocuklarımız tüm sınavlardan daha kıymetlidir. TEOG sınavına girecek yavrularımıza, emeklerinin boşa gitmemesi dileğiyle başarılar diliyor, annelerine, babalarına, öğretmenlerine de sevgilerimi, saygılarımı sunuyorum.”  dedi.
     Milli Eğitim Müdürü Fazıl Karabağ, “Sevgili öğrencilerimiz, bu sınavlar; kişiliğimizi, zekâmızı, değerli olup olmadığımızı belirleyen bir araç değildir. Özellikle uykusuz kalıp bedenimizi ve ruhumuzu zayıf düşüren, sizi strese sokan bir süreç hiç değildir.
      Değerli Veliler, çocuklarımızın; zamanını planlayarak, uygun çalışma ortamı hazırlayarak, not tutmasını, derse aktif katılıp dinlemesini, özet çıkararak, belli aralıklarla tekrar edip hafızasını güçlendirmesini ve başaracağına inanmasını sağlayacak bir plan oluşturup ve uygulamalıyınız.
    Saygıdeğer Öğretmenlerim, bu sınavın sorunsuz bir şekilde tamamlanması, emek verdiğimiz, yetiştirdiğimiz öğrencilerimizin güven ve huzur içerisinde sınavı bitirmeleri için üzerinize düşen görevleri hakkıyla yerine getireceğinize inancım tamdır. 

    Hepinize şimdiden teşekkür ediyor, sınavın ilçemiz için hayırlı, uğurlu ve başarılı olmasını diliyorum.” ifadesini kullandı.

Hükümet Konağı, Köyceğiz / MUĞLA - 0 (252) 262 4863, 0 (252) 262 1761, Cep Tel 0 551 448 7085

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.