MUĞLA KÖYCEĞİZ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürü Fazıl KARABAĞ' ın Ramazan Bayramı Mesajı

Milli Eğitim Müdürü Fazıl KARABAĞ' ın Ramazan Bayramı Mesajı

  18-01-2020 
  Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen salgın sebebiyle, bu bayramı her birimiz evimizde geçirmek durumundayız. Geçmiş bayramlarda olduğu gibi sevdiklerimizle bir arada olmayı isterdik. Umudumuzu her zamankinden daha diri tutarak, uzakları yakın eden iyi düşüncelerle bu sürecin üstesinden geleceğiz.  Sevgi, kardeşlik, muhabbet günleri olan bayramlar, dargınlıkların unutulduğu, insanların barıştığı günlerdir. Bayramlar, milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulandığı bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir.
  Bu bayramda da  gönlünüz dertlerinden arınmış, tüm gözyaşlarımız dinmiş olsun. Yüzünüz de gülümseme, kalbiniz huzurla dolsun. Bu duygu ve düşüncelerle, tüm insanlık için hayırlara vesile olması temennisiyle öğretmenlerimiz, öğrencilerimiz, velilerimiz ve tüm eğitim camiasının Ramazan Bayramı'nı kutlarım. Sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle.

  Fazıl KARABAĞ 
Milli Eğitim Müdürü 

Yeni Mahalle, Boran Sk. No 1, 48800 Köyceğiz / MUĞLA - 0 (252) 262 4863, 0 (252) 262 1761, Cep Tel 0 551 448 7085

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.