MUĞLA KÖYCEĞİZ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“Marmaris Altın Balık Aşçılık Yarışması”

´´SOYA SOSU İLE TAÇLANDIRILMIŞ LEVREK PİRZOLA´´ 1. Oldu
“Marmaris Altın Balık Aşçılık Yarışması”

    Yüksekkum Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri sevinçlerini paylaşmak için Milli Eğitim Müdürü Fazıl Karabağ ı makamında ziyaret ettiler. 

    19 Nisana 2015 tarihinde Güney Ege Aşçılar Derneği ve Marmaris Yüksekokulu işbirliğinde Turizm Haftası etkinlikleri kapsamında yapılan  “Marmaris Altın Balık Aşçılık Yarışması” nda  Köyceğiz Yüksekkum Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerinden Büşra ÇATAL, Mehmet Emin DİNDAR, İsmail ÖNÜN, Serkan GÖNÜL, Barış KESKİN ve Baki ECE   ´´Soya Sosu İle Taçlandırılmış Levrek Pirzola´´  çalışması ile yarışıp, liseler arasında 1. olmuşlardır.Milli Eğitim Müdürü Fazıl Karabağ; başta öğrencileri,onları hazırlayan Fatih CANBAZ, Elçin YAZICI ve Hülya ERKILINÇ öğretmenlerini okul müdürü Zekeriya Erek´i başarılarından dolayı kutlayarak teşekkür etti.
    Yarışma ödülleri Marmaris Martı Otelde yapılan gala gecesiyle verilmiştir.
Marmaris Altın Balık Aşçılık Yarışması 2015sbMarmaris Altın Balık Aşçılık Yarışması 2015sbMarmaris Altın Balık Aşçılık Yarışması 2015sb 

Hükümet Konağı, Köyceğiz / MUĞLA - 0 (252) 262 4863, 0 (252) 262 1761, Cep Tel 0 551 448 7085

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.