MUĞLA KÖYCEĞİZ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“Lider Yöneticiler” Projesi

      Muğla İl Milli Eğitim Müdürlüğü “Lider Yöneticiler” Projesi Uygulama Yönergesi Bilgilendirme Toplantısı Milli Eğitim Müdürü Fazıl Karabağ başkanlığında, Milli Eğitim Şube Müdürü Ali Toprak ve okul/kurum müdürleri ile Köyceğiz Halk Eğitimi Merkezi ve A.S.O. Müdürlüğü Toplantı Salonunda yapıldı. 
“Lider Yöneticiler” Projesi

     Projenin konusu; Eğitim yöneticilerinin ayda bir kez buluşmasıyla kurumsal kapasitelerinin geliştirilmesi, eğitimde yaşanan/yaşanabilecek sorunların giderilmesi, eğitimde kalitenin artırılması, örnek uygulamaların yerinde görülmesi ile yaygınlaştırılması.
    Her ilçe, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü başkanlığında, proje koordinatör kurulu üyesi tarafından, kendi içlerindeki okul/kurum müdürlerine bilgilendirme toplantısı yapılıp,01 Eylül 2015-01 Eylül 2016 tarihleri arasında uygulanacaktır.
Milli Eğitim Müdürü Fazıl Karabağ, projenin konusu ve uygulanışı hakkında bilgi verdikten sonra Norm Kadro,İzin/Rapor,okulların fziki yapısı ve hazırlayacakları brifing dosyaları konularına değindi. Milli Eğitim Şube Müdürü Ali Toprak ise Destekleme yetiştirme kursları, Kazanım Değerlendirme Testleri,Teog Sınavı ve Ücretsiz Ders Kitapları dağıtımında eksik-fazla sayılar hakkında konuşma yaptı.
Lider Yöneticiler Projesi 2015sbLider Yöneticiler Projesi 2015sbLider Yöneticiler Projesi 2015sbLider Yöneticiler Projesi 2015sbLider Yöneticiler Projesi 2015sb 

Hükümet Konağı, Köyceğiz / MUĞLA - 0 (252) 262 4863, 0 (252) 262 1761, Cep Tel 0 551 448 7085

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.