MUĞLA KÖYCEĞİZ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Köyceğiz´de FATİH Projesi İl Toplantısı Yapıldı

FATİH Projesinin Tüm Alt Bileşenleri  Görüşüldü
Köyceğiz´de FATİH Projesi İl Toplantısı Yapıldı

     Muğla ilindeki tüm okullarda kurulumu devam eden FATİH Projesi ile ilgili değerlendirme toplantısı Köyceğiz´de saat 10 da başlayıp 14:30 da son erdi. Bilgi İşlem ve Eğitim Teknolojileri Bölümü Milli Eğitim Şube Müdürü Taner Şen, İl Koordinatörü Ali Uzun, Marmaris - Köyceğiz  Koordinatörü Sedat Aksoy ve diğer ilçe koordinatörleri Köyceğiz´de toplantıda hazır bulundular.
   Toplantıda ; FATİH Projesinin tüm alt bileşenleri, aksaması muhtemel durumlar masaya yatırılıp çözüm yolları bulundu. Uzaktan eğitimlerin tüm öğretmenlere ulaşması, projenin tabana yayılması ve okullarımızdaki farkındalığın artırılması konularının yanı sıra EBA´ nın tüm öğretmen ve öğrencilerce aktif bir şekilde kullanılması, Okul Formatör Öğretmenleri ve FATİH Projesi Eğitmenlerinin genel sıkıntıları ela alındı, çözüm yolları tartışıldı. Köyceğiz´de yapılan toplantı; güzel bir havada, çok samimi ortamda ve verimli geçti.
19-05-2016 

Hükümet Konağı, Köyceğiz / MUĞLA - 0 (252) 262 4863, 0 (252) 262 1761, Cep Tel 0 551 448 7085

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.