MUĞLA KÖYCEĞİZ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ar-Ge Birimi Toplantısı

Ar-Ge Birimi Toplantısı

      Milli Eğitim Şube Müdürü Ali Toprak başkanlığında 22/03/2016 Salı günü saat 11.00’da İlçe ARGE Birimi toplanarak aşağıdaki gündem maddeleri görüşülmüştür.

GÜNDEM MADDELERİ

1-      Genç Kalemler Projesi’nin çalışmaları ile ilgili görüşme
2-      Köyceğiz İlçesi tanıtım videosu ile ilgili yapılacak çalışmalar görüşme
3-      Temel Eğitim ile Ortaöğretim ’de okuyan öğrencilerin başarılarını arttırma ve başarıyı etkileyen nedenlerle ilgili çalıştay için araştırma ve geliştirme çalışmalarının yapılma ve bu konunun projelendirilmesi
4-      Köyceğiz ARGE adına “Facebook” grubunun oluşturulması
5-      Eğitimde Drama çalışmaları neler olabilir şeklinde görüşme

GÜNDEM MADDELERİNİN GÖRÜŞÜLMESİ
1-      Genç Kalemler kapsamında okulların kendi konularını hazırlayarak mahalli gazetelerde zamanları geldikçe yayınlanması ve ilçenin dijital ortamında paylaşılması görüşülmüştür.
2-      Köyceğiz İlçe tanıtımı için ilçeyi kapsayan bir klip hazırlanması kararlaştırıldı. Bunun için ekip oluşturulmuştur.
3-      Öğrencilerin başarılarını arttırma ve etkileyen nedenlerle ilgili nasıl bir yol izleyeceği ve neler yapabileceği görüşüldü.
4-      Köyceğiz ARGE Birimi olarak bir Facebook gurubu oluşturulacağı kararlaştırıldı.
5-      Eğitimde Drama çalışmaları nasıl olur ve neler olur ve neler olabilir şeklinde görüşüldü. Bu konudaki çalışmaların genişletilebileceği görüşüldü.

22-03-2016
 

 

  

 

Hükümet Konağı, Köyceğiz / MUĞLA - 0 (252) 262 4863, 0 (252) 262 1761, Cep Tel 0 551 448 7085

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.